DomovOčami riaditeľaZačína maratónsky týždeň
Očami riaditeľa

Začína maratónsky týždeň

ČSOB Bratislava Marathon
Prvé mobilné stany sú už postavené, usilovne pripravujeme štartové balíčky, vylaďujeme posledné detaily prípravy. Tak takto som si myslel, že bude prebiehať dnešná nedeľa predchádzajúca maratónskemu týždňu.

„Človek mieni, život mení“, platí teraz asi viac ako inokedy. Na stavanie a balenie si ešte pár mesiacov počkáme :), ale pripomenúť si nielen športom náš maratónsky týždeň môžete už od pondelka spoločne s nami.

Všetci sme si nasledujúci týždeň a najmä jeho vyvrcholenie predstavovali asi ináč. My sme počiatočné sklamanie už zažehnali a dnes už pevne stojíme na štartovej čiare, ktorá nás za 5 mesiacov privedie až k jesennému termínu konania 15. ročníka ČSOB Bratislava Marathon 2020 (05.-06.09.2020).

V nasledujúcich dňoch sme si preto pre vás pripravili viaceré zaujímavosti

Na aplikácii STRAVA sme vytvorili klub s názvom „Bratislava Marathon“, kde sa môžete aj navzájom sledovať, povzbudiť a podporiť sa, či si len pomôcť a poradiť. Stačí sa pridať do klubu. A keď sa rozhodnete pri dodržaní všetkých aktuálnych spoločensko-športových pravidiel prebehnúť a rozprúdiť si krv v žilách, budete zaradení na konci týždňa do zlosovania o symbolických 15 maratónskych buffiek.

Na našich sociálnych sieťach sa počas celého týždňa dozviete viacero zaujímavostí, ktoré sme objavili v prebiehajúcej registrácii na podujatie. Chvíle oddychu vám určite spríjemnia zaujímavé články z nášho on-line maratónskeho magazínu. A na záver týždňa máme pripravené aj malé prekvapenie.

Buďme v tejto situácii zodpovední hlavne k zdraviu seba, svojich blízkych, ako aj ľudí s ktorými sa stretávame, ale s príchodom jarných slnečných dní sa pozerajme na svet opäť žiarivejšími a pozitívnejšími očami. Vydržíme a na jeseň spolu #vsetkodobehneme

Jozef Pukalovič, riaditeľ podujatia