;
DomovOčami riaditeľaVaše športovanie berieme osobne
Očami riaditeľa

Vaše športovanie berieme osobne

Milí naši bežeckí priatelia,

registrácia na jubilejný, 15. ročník ČSOB Bratislava Marathon 2020 je v plnom prúde a rovnako tak naše organizačné prípravy a jeho prezentácia na mnohých partnerských bežeckých podujatiach na Slovensku aj v zahraničí. Spustenie registrácie (01.10.2019) sme ani nemohli osláviť lepšou správou ako tou, že sme sa so spoločnosťou ČSOB Finančná skupina, ktorá je generálnym partnerom podujatia už od roku 2008, dohodli na niekoľkoročnom predĺžení partnerstva na podujatí. Táto spolupráca znamená pre nás organizátorov veľmi veľa a to najmä z pohľadu celkovej stability a prestíže podujatia. Vďaka tejto stabilnej spolupráci máme možnosť kvalitnejšie rozvíjať starostlivosť o vás, našich bežcov.

“Vaše športovanie berieme osobne” – to je náš komunikačný koncept 15. ročníka ČSOB Bratislava Marathon, do ktorého centra sme postavili vás – našich bežcov.  Chceme vám byť na blízku počas celého vášho bežeckého roka, prinášať vám nové postrehy, rady a nápady, tešiť sa z vašich úspechov, pomáhať vám pri tréningu a informovať vás nielen o účasti na samotných behoch, ale aj o príprave na ne. Nástrojom pre našu pravidelnú komunikáciu je tento blog a sociálne médiá, prostredníctvom ktorých vám budeme pravidelne počas 12-tich mesiacov prinášať témy týkajúce sa všetkého, čo s bežeckým životom súvisí.

Venovať sa budeme tréningom a tréningovým plánom, regenerácii a oddychu, stravovaniu a výžive, starostlivosti o svoje zdravie. Poradíme vám, akú správnu obuv a oblečenie si vybrať, ale aj to, aký vianočný darček kúpiť svojej bežeckej polovičke. Nebudú chýbať praktické skúsenosti aj zážitky bežcov a trénerov, či rozhovory so zaujímavými bežeckými osobnosťami. To všetko na pravidelnej báze, 2-3x týždenne počas celého roka. Každý mesiac sa budeme venovať jednej nosnej téme, ktorú aj v spolupráci s našimi prispievateľmi rozoberieme do detailov a budeme sa snažiť poskytnúť vám na danú problematiku ucelený pohľad. Informácie a články nájdete na našich sociálnych sieťach, web stránke a v pravidelných newslettroch. Budeme vďační aj za všetky vaše nápady a postrehy, tak aby sa bežecká komunita okolo ČSOB Bratislava Marathon neustále rozrastala a napredovala.

A začíname hneď zostra, pretože štartový výstrel ČSOB Bratislava Marathon 2020 sa každým dňom približuje. November venujeme téme „Tréning”.  Želáme vám príjemné čítanie a veríme, že naše články budú pre vás zdrojom užitočných informácií a inšpirácie.

Pretože my, Bratislava Marathon Team „váš tréning berieme osobne”.

Jozef Pukalovič, riaditeľ podujatia