;
DomovOčami riaditeľaNová komunikačná platforma pre bežcov, počas celého roka
Očami riaditeľa

Nová komunikačná platforma pre bežcov, počas celého roka

Milí bežeckí priatelia, 

prvý týždeň našej novej celoročnej komunikačnej platformy, zameranej nielen na vašu účasť na bežeckých pretekoch, ale najmä na všetko, čo so samotným behom súvisí, je za nami. V utorok, vo štvrtok a v nedeľu ste si mohli prečítať prvé články, v ktorých sme sa v mesiaci november venovali tréningu. Každý mesiac budeme mať jednu spoločnú nosnú tému.

Našim hlavným cieľom
a zámerom je byť počas celého roka ešte bližšie pri vás, poskytnúť vám nielen zážitky a emócie z účasti na našich bežeckých podujatiach, ale aj rady a ďalšie poznatky, ktoré umocnia vaše bežecké zážitky.

Veľmi nás teší na úvod veľká čítanosť článkov a pozitívne reakcie. Celý náš komunikačný team a naši prispievatelia sa budú snažiť počas celého roka prinášať vám užitočné rady a postrehy, ktoré verím, že budú pre vás inšpiráciou a pomôžu vám pri športovaní.

Newsletter
Vždy na začiatku týždňa vám pošleme formou newslettra sumár článkov z predchádzajúceho týždňa. Všetky články nájdete na našom blogu bratislavamarathonblog.sk, takže ak vás čokoľvek zaujalo, môžete sa k tomu kedykoľvek počas roka vrátiť a nájsť si všetky potrebné informácie.

Želám vám príjemné čítanie a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nám napísať.

Jozef Pukalovič, riaditeľ Bratislava Marathon Team