DomovPreteky3. diel charitatívnych virtuálnych pretekov. Vybehaj s nami pomoc pre policajtov
Preteky

3. diel charitatívnych virtuálnych pretekov. Vybehaj s nami pomoc pre policajtov

Milí bežeckí kamaráti,

sme tesne pred polčasom a máme za sebou dva týždne behania pre pomoc našim “necelebritným” hrdinom z prvej línie. Počet zaregistrovaných bežcov už pomaly bude atakovať 1000, počet vyzbieraných finančných prostriedkov sa blíži k čiastke 5.000,-Eur. Veľké ďakujeme a veľký obdiv pre každého jedného z vás.

Počas týždňa sme vám posielali aj ďakovný newsletter. A všimli sme si nielen vo vašich poznámkach pri registrácii, ale veľakrát aj v rámci vašich postov na Instagrame a statusoch na FB slová vďaky a radosti, že ste sa zapojili, pomohli ste a že sa vám celková myšlienka projektu páči. Veľmi nás to vždy poteší, pretože aktuálne vzhľadom na prijaté opatrenia a obmedzenia je to asi jediný spôsob ako môžeme “nasať” vašu pozitívnu energiu, ktorá je inak všadeprítomná v rámci našich behov v ich klasickej podobe.

Za celý Bratislava Marathon Team môžem povedať len jedno veľké ďakujeme. A kedže sme len v polčase, čaká nás ten druhý a verím, že parádny záver. Tak poďme na to najskôr “12kou pre policajtov” a na záver 5kou pre zdravotníkov”. A to už snáď namotivujeme aj našich “školopovinných” a natočia nejaké kilometre spolu s nami dospelákmi – určite nám o tom dajte vedieť 🙂

Jozef Pukalovič, riaditeľ podujatia