DomovPreteky2. diel charitatívnych virtuálnych pretekov. Vybehaj s nami pomoc pre hasičov
Preteky

2. diel charitatívnych virtuálnych pretekov. Vybehaj s nami pomoc pre hasičov

Prvý týždeň nášho bežeckého “štvorboja” sa pomaly blíži ku koncu. Sme nadšení, koľkí z vás sa zapojili – športom a zdravým pohybom prispeli na dobrú vec. Každý deň sme sledovali, ako postupne narastá počet prihlásených, ako sa menia výsledné časy a poradie vo výsledkovej listine. Ako sa tešíte, že ste sa zapojili a prispeli ste na pomoc v týždni venovanom našim vojakom. Máme z toho ozaj úprimnú radosť a ďakujeme.
Hasiči

V nedeľu večer nezastavujeme, ale vybiehame do nového týždňa, kde je naša pozornosť zameraná na hasičov. Mierne predlžujeme vzdialenosť na 10km, čo ale verím, že nebude pre vás žiaden problém. Viacerí z vás poňali účasť aj ako dobrý tempo beh v rámci vašich tréningov a ja mám teraz pre niektorých z vás jeden tajný tip, ako využiť túto situáciu vo svoj prospech. Nakoľko 10km je asi najštandardnejšia vzdialenosť s akou sa na bežeckých pretekoch stretávate.


Voľnosť a sloboda pri výbere trate

Keď pripravujeme 10 kilometrové trate na bežecké podujatia, tak musíme zohľadňovať množstvo faktorov, ktoré majú potom vplyv aj na to, že trať nemusí byť úplne vždy najrýchlejšia na dosiahnutie vašich osobných rekordných časov (dostatočný priestor na štart/cieľ, dopravné obmedzenia, prístup k elektrine, priepustnosť trate, možnosť parkovania a bezproblémového prístupu pre vás v blízkosti centra podujatia a mnohé ďalšie). 10km v rámci “Vybehaj s nami pomoc” vám dáva absolútnu voľnosť a slobodu pri výbere trate, môžete si pripraviť a namodelovať tú pre vás najkrajšiu a najrýchlejšiu. Tak uvidíme, či počas najbližšieho týždňa zaznamenáme aj nejaké osobáčiky :-). A možno sa do budúcna necháme niektorou z tratí aj inšpirovať

Dobre si zabehajte a zatrénujte, zapojte aj ďalších vašich kamarátov a známych, pomôžte nám šíriť myšlienku projektu, pretože “vybehať s nami pomoc” sa oplatí. A aby som nezabudol, sledujte aj naše sociálne siete lebo budeme losovať prvých 10tich z vás, ktorí ste sa zapojili a získate pekné balíčky od nášho partnera IMK Organics.

Jozef Pukalovič, riaditeľ podujatia